Новини

"Після бою" - семінар тренінг для психологів і волонтерів

26.10.2017 16:33
"Після бою" - дводенний семінар-треніг для психологів. волонтерів, і усіх, хто хоче знати, що відбувається з нашими бійцями АТО не тільки після їхнього повернення з фронту, якими ми бачимо їх ТУТ,...
>>

Реабілітаційний табір для сімей воїнів АТО!

26.06.2017 16:37
УВАГА! 30 червня - 3 липня 2017 року наша громадська організація психологів-волонтерів (ГО АПУ "Разом заради майбутнього") та ГО "Об'єднання бойових побратимів" проводимо реабілітаційний табір для...
>>

Набираємо нових волонтерів!

01.02.2017 15:04
ГО АПУ "Разом заради майбутнього" (Голова - Лубкіський Ігор) + ГО "Об'єднання бойових побратимів" виграли конкурс міськради на організацію трьох виїзних сесій для реабілітації воїнів АТО в...
>>

З Новим роком! + наші плани на 2017 рік!

29.12.2016 11:16
Ну що, друзі? Вітаю нас усіх з на... (от блін - "наступаючий" то тепер неполіткоректно, а слово "прийдешній" мені здається недоречнии) ..з Новим роком, що наближається. Дякую усім за співпрацю - усім...
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Загальні правила проведення груп

 

Всі психотерапевтичні групи, з нензначними відмінностями, підпорядковуються одним і тим же правилам, основним з яких є два - правило конфіденційності - ніщо, сказане на групі. не може бути винесеним за її межі, та вимога не оцінювати ініших учасників групи - говорити про власні почуття і переживання, замість того, щоб оцінювати чи звинувачувати іншого учасника групи.

Крім того, є ще цілком зрозумілі норми звичайного людського спілкування - не вставати під час проведення групи і не виходити з неї (принаймі без дозволу ведучого), не ходити по залу, не розмовляти по мобільному телефону, слідкувати за діями ведучого групи, не ображати і не знецінювати інших учасників групи, не проявляти фізичну агресію, на "затикати рота" іншим учасникам групи. Все це сформульовано  в кількох простих і доступних вимогах, які Ви можете переглянути нижче.

 

Правила груп взаємодопомоги для переселенців та членів родин воїнів АТО

 

 1. Під час проведення групи не вставати, не ходити, не розмовляти по мобільному телефону (вимкнути звук), не перебивати інших учасників групи і не диктувати їм свої правила. Один говорить – інші слухають.
 1. Говорити можна будь-що, що приходить в голову – в межах загальноприйнятих норм пристойної поведінки. Якщо щось Вас дуже сильно зачепило – оголошуйте це, не тримайте в собі! В цьому разі перебивати можна.
 1. Правило конфіденційності – ніщо, сказане на групі, не може бути винесеним за її межі, якщо це стосується інформації щодо іншого учасника групи, в т.ч. – його поведінки на групі. Це обов’язкове правило нашої і Вашої психологічної безпеки.
 1. Не оцінювати інших людей, не вказувати, що їм робити, ставитися з повагою до усіх учасників групи. Ми не Боги і не можемо 100% знати, що таке добро і зло, а тому не беремося судити інших людей.
 1. Говорити від свого імені «я відчуваю, я злюся, тощо», замість того, щоб звинувачувати в цьому когось іншого, особливо – іншого учасника групи (не казати: «ти все не так робиш!»).
 1. «Тут і тепер» – ми говоримо про те, що відбувається зараз, під час проведення групи, що ми відчуваємо і про що думаємо зараз, замість того, щоб рятувати весь світ чи вирішувати проблеми, які насправді від нас не залежать. Особливо якщо ці проблеми знаходяться далеко від нас в минулому чи навпаки – в майбутньому.
 1. Група має обмежену тривалість, тому починатися і завершуватися повинна вчасно. Тому прохання не запізнюватися і не намагатися сказати зразу все – будуть наступні групи, Ви встигнете сказати те, що думаєте. Якщо ж є нагальна потреба висловитися прямо зараз – то після завершення групи Ви можете підходити до ведучих в індивідуальному порядку.

 

Правила проведення груп взаємодопомоги для воїнів АТО

 

 1. Під час проведення групи не вставати, не ходити, не розмовляти по мобільному телефону (вимкнути звук), не перебивати інших учасників групи і не диктувати їм свої правила. Один говорить – інші слухають.
 2. Правило конфіденційності – ніщо, сказане на групі, не може бути винесеним за її межі, якщо це стосується інформації щодо іншого учасника групи, в т.ч. – його поведінки на групі. Це обов’язкове правило нашої і Вашої психологічної безпеки.
 3. Не оцінювати інших людей, не вказувати, що їм робити, ставитися з повагою до усіх учасників групи. Ми не Боги і не можемо 100% знати, що таке добро і зло, а тому не беремося судити інших людей.
 4. Не перебивати інших учасників групи. Один говорить - інші слухають. Виняток - коли Ви відчуваєте, що маєте сказати щось надзвичайно важливе. Тоді перебивати можна
 5. Говорити від свого імені «я відчуваю, я злюся, тощо», замість того, щоб звинувачувати в цьому когось іншого, особливо – іншого учасника групи (не казати: «ти все не так робиш!», "ти неправильно всиловлюєшся").
 6. «Тут і тепер» – ми говоримо про те, що відбувається зараз, під час проведення групи, що ми відчуваємо і про що думаємо зараз, замість того, щоб рятувати весь світ чи вирішувати проблеми, які насправді від нас не залежать. Особливо якщо ці проблеми знаходяться далеко від нас в минулому чи навпаки – в майбутньому.
 7. Група має обмежену тривалість, тому починатися і завершуватися повинна вчасно. Тому прохання не запізнюватися і не намагатися сказати зразу все – будуть інші групи, Ви встигнете сказати те, що думаєте. Якщо ж є нагальна потреба висловитися прямо зараз – то після завершення групи Ви можете підходити до ведучих в індивідуальному порядку.

 

Пошук

© 2015 Усі права захищені.