Ласкаво просимо на наш сайт

 

Добрий день! 

Ви потрапили на сайт, створений психотерапевтами та психологами-волонтерами м. Тернополя з метою надання першої психологічної та психотерапевтичної допомоги членам родин воїнів АТО, тимчасовим переселенцям, воїнам, що повернулися з зони проведення бойових дій, родичам загиблих воїнів, тощо. Тут Ви можете знайти інформацію про нас та наші заходи. 

Ви можете подзвонити до нас за будь-яким телефоном, який знайдете на нашому сайті, і отримати всю необхідну Вам першу психологічну і психотерапевтичну допомогу безкоштовно (до 5-7 зустрічей). А також приєднатися до будь-якого з наших групових занять - відповідно до того, до якої саме категорії населення Ви належите. Всі групи будуть проводитися в напіввідкритому форматі (приєднуватися можна будь-коли, але не під час проведення самої групи - приходити завчасно!) і підпорядковуватися принципу конфіденційності, створюючи цим самим таке собі "безпечне середовище", куди кожен з Вас завжди зможе прийти і відчути себе безпечно й затишно. Знаючи, що Вас тут приймуть і зрозуміють такими, яким Ви є - незалежно від того, що саме Вам довелося пережити.

І при цьому - не вимагаючи нічого взамін, крім дотримання кількох нескладних і цілком зрозумілих правил проведення таких груп. На зразок "не курити", "не вставати і не виходити під час проведення групи", "не говорити по мобільному телефону під час групи", "говорити від свого імені і про свої власні переживання", "не оцінювати і не засуджувати інших учасників групи", "не проявляти фізичну агресію", "намагатися бути "тут і зараз" , тощо. Про всі ці правила Ви можете почитати детальніше в розділі новин. Також Ви можете приєднатися до нашої групи у Фейсбуці і отрмиати там всі необхідні відповіді на Ваші запитання, якщо такі є. Або й  просто поспілкуватися з іншими учасниками групи.

 

Про нас:  історія проекту

 

Дозвольте представити Вам нашу команду і наші проекти!

Проект волонетрської допомоги психологів та психотерапевтів Тернополя почався з нашої спільної участі в чергуваннях Психологічної служби Майдану у Києві та створення  "Психологічної Порадні"  у Тернополі за адресою вул. Таноцорова 51/708, яка проіснувала там до початку літа 2014-го.

Крім того, на рахунку психологів-волонтерів Тернополя успішні проекти "Зарваницького інтенсиву" з відновлення сил для психологів Психологічної Кризової служби та проект  "Зустрічі родин загиблих воїнів". Спочатку - в музеї-садибі Йосипа Сліпого в с. Заздрість Теребовлянського районуі, а згодом ми перейшли  до формату триденних зустрічей. На даний момент (червень 2017р.) вже пройшло 8 таких зустрічей - три у Задрості, в Медоборах, 2-і в Ниркові, Бережанах і у Тернополі.

Також ми надаємо безкоштовні індивідуальні консультації постраждалим категоріям наслення - переселенцям, учасникам подій на Майдані, воїнам АТО і членам їхніх родин, допомагаємо іншим психологам-волонтерам та првоодимо групові заняття.

Тож Ви можете подзвонити до нас за будь-яким телефоном, який знайдете на нашому сайті, і отримати всю необхідну Вам психологічну чи психотерапевтичну допопогу у вигляді індивідуальнох консультації або групових занять.

А ще нас можна знайти на сайті нашої громадської організації - Громадська органазація"Асоціація психологів України "Разом заради майбутнього!" - together-for-future.webnode.com.ua

Новини

Балінт-групи в новому році

12.01.2016 14:51
Вітаємо всіх з Новим роком! В якому ми дещо змінили розклад наших занять - тепер ми будемо...
>>

З Новим роком!

31.12.2015 13:34
Вітаємо усіх з тим, що ми більш чи менш успішно прожили цей важкий і непростий рік - не все нам...
>>

Творча криївка у Тернополі!

13.10.2015 12:42
І2 лиспопада в приміщенні Фундації Йосипа Сліпого буде проведення навчання тим методам арт-терапії,...
>>
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Нашим користувачам

Ми працюємо з членами сімей воїнів АТО, бійцями АТО, що повернулися додому, приїхали на ротацію чи у відпустку, вимушенеми переселенцями та психологами-волонтерами. Для останніх ми проводимо Балінт-групи - для профілактики емоційного вигорання. Дзвоніть за будь-яким з вказаних телефонів - і наші координатори порадять, до кого Вам звернутися далі.

 Психологам-волонтерам

 
Якщо Ви хочете, щоб ми додали Вас до нашого реєстру, напишіть нам електронного листа і ми розглянемо Вашу заявку. Ми хочемо об'єднати всіх психологів-волонтерів Тернополя на одному сайті, щоб людині легше було нас знайти. Це ж саме стосується і керівників інших, не-УСП-шних проектів - пишіть нам! Ми створемо для Вас окремий розділ або сторінку.
 
Крім того, раз в місяць ми проводимо постійно діючі Балінт-групи - приходьте, не вигорайте! Групи проводилися по четвергах, раз в місяць, по дві групи підряд. Але проводитися вони будуть з жовтня 2017 року, про що повідомимо пізніше (на літо ми взяли перерву).  Що таке Балінт, можна прочитати тут - Що таке Балінт.doc  Про правила проведення Балінт-груп можна прочитати тут - Правила Балінт-груп.
 
Всі необхідні матеріали для волонтерської роботи психолога можна знайти тут - Психологу-волонтеру

Пошук

© 2015 Усі права захищені.